Dlaczego osiedle domów szeregowych jest często nazywane małym miastem?

Data dodania: 01.10.2019


Podczas projektowania osiedla domów szeregowych, przemyślana jest również kwestia infrastruktury otaczającej wszystkie nieruchomości. Dlatego większość osiedli, na których znajdują się domy szeregowe to osiedla zamknięte, które posiadają bramy, drogi, a także ścieżki i ławki dostosowane pod wymagania mieszkańców.

Domy szeregowe z miejscem dla dzieci

Większość rodzin decyduje się na zamieszkanie w domu szeregowym, ze względu na bezpieczeństwo swoich dzieci. Osiedle domów szeregowych jest otoczone płotem i bramami, dlatego bez obaw można wypuścić swoje dziecko na podwórko, aby mogło spędzić czas z rówieśnikami. Idealnym miejscem będzie plac zabaw, który znajduje się na terenie osiedla. Plac zabaw w pobliżu domu to znakomite rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Osiedle Słoneczne Wzgórze

Osiedle Słoneczne Wzgórze to miejsce, które jest zaprojektowane z miłości do ludzi oraz mieszkania nad morzem. Osiedle znajduje się w Kołobrzegu, w urokliwej dzielnicy oddalonej trzy kilometry od centrum. Przy Osiedlu zatrzymuje się autobus, którym można dostać się do centrum w kilka minut. W centrum Kołobrzegu znajdziemy wszystkie potrzebne sklepy, szkoły czy pocztę. Nieruchomości powstają etapami i w założeniu na osiedlu ma powstać 129 domów.

Infrastruktura małego miasta

Osiedle Słoneczne Wzgórze przypomina infrastrukturę małego miasta. Uliczki pomiędzy nieruchomościami, parkingi dla gości odwiedzających mieszkańców, plac zabaw czy miejsca do odpoczynku. To wszystko sprawia, że kiedy inwestycja zostanie w całości oddana do użytku będzie można poczuć się tutaj jak w małym mieście. Tereny okalające uliczki są nadzorowane i monitorowane przez obsługę osiedla. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią spędzanie czasu w pięknym otoczeniu ale nie mają czasu, aby stale pielęgnować te miejsca. Dlatego Osiedle Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu oferuje pełną obsługę i zapewnia komfort życia w niezwykłym domu nad morzem.

Dom szeregowy dopasowany do Twojej rodziny

Niektórzy nabywcy mają obawy, że zakup domu szeregowego wiąże się z przymusowym przyjęciem projektu dewelopera. Osiedle Słoneczne Wzgórze oferuje dopasowanie ścianek działowych według potrzeb oraz upodobań nabywcy. Dlatego jeżeli chcesz zamieszkać z większą rodziną w domu nad morzem, możesz wybrać większa ilość ścianek działowych i stworzyć we wnętrzu domu dużo pomieszczeń. Natomiast jeśli pragniesz dużych przestrzeni ścianki działowe mogą zostać zredukowane do minimum i wykonawca może pozostawić jedynie ściany nośne. Domy szeregowe z Osiedla Słoneczne Wzgórze są zaprojektowane, tak, aby być jak najbardziej elastyczne i przystosowane do różnorodnych aranżacji.